Polski | English

JuniperusJuniperus
O przychodni  
Personel  
Medycyna pracy  
Medycyna estetyczna  
Jednostki chorobowe  
Lokalizacja  
Cennik  
Kontakt  
Praca  

Adres:

ul. Kościuszki 41
05-080 Izabelin

Dojazd >>

Godziny przyjęć gabinetu medycyny estetycznej :

czwartek, piątek 16:00 - 20:00
sobota 11:00 - 18:00

Kontakt: +48 600 223 632


Terapia Botoxem  
Wypełnianie zmarszczek  
Powiększanie ust  
Mezoterapia  
Leczenie nadpotliwości  

Powiększanie ust


   
Powiększanie ust polega na zastosowaniu wypełniacza podawanego bezpośrednio w usta.

   Jakie preparaty stosuje się do powiększania ust?
Efekt powiększenia uzyskuje się przez wstrzyknięcie określonego preparatu. Stosowane są preparaty wchłanialne na bazie kwasu hialuronowego oraz preparaty stałe nie ulegające wchłonięciu. Ze względu na większe bezpieczeństwo stosuje preparaty zawierające kwas hialuronowy pochodzenia niezwierzęcego, syntetyzowane w laboratorium. Przykładem takich preparatów są Juvederm i Restylane.


    Jak działają wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego?
Kwas hialuronowy stanowi naturalny składnik skóry. Jego cząsteczki przyciągają wodę poprawiając jej nawilżenie, napięcie i odżywienie. Stymujują syntezę kolagenu. Usta są pełniejsze, pozbawione zmarszczek, gładsze i jędrniejsze. Można też przy użyciu preparatów kwasu hialuronowego korygować rysy twarzy np. uwydatniać policzki.


    Na czym polega zabieg?
Preparat jest wstrzykiwany w usta przy użyciu jednorazowej strzykawki z bardzo cienką igłą. Ból związany z zabiegiem można zminimalizować stosując znieczulenie miejscowe.

 

    Jak długo utrzymuje się efekt?
Efekt leczenia jest przemijający. Utrzymuje się przez 6-9 miesięcy, w zależności od osoby. Pacjent ma szansę sam ocenić efekt terapii i regularnie ją powtarzać. Efekt leczenia zanika stopniowo. Po kolejnych zabiegach czas utrzymywania się efektów leczenia często się wydłuża, co wiąże się ze zmniejszeniem częstotliwości kolejnych wstrzyknięć, bez zmniejszenia skuteczności terapii.


    Czy wypełniacze mogą być stosowane u mężczyzn?
Wypełniacze są równie skuteczne u mężczyzn jak i u kobiet. W praktyce coraz częściej mężczyźni decydują się na ten rodzaj terapii.


    Czy można powiększyć każde usta?
Aby dowiedzieć się, czy powiększenie ust będzie możliwe także w Twoim przypadku, skonsultuj się z doświadczonym lekarzem, który pomoże Ci wybrać optymalny sposób korekcji.

 

Zapraszam


 

 

 

 

Pliki do pobrania:

e-TarNet@2005