Polski | English

JuniperusJuniperus
O przychodni  
Personel  
Medycyna pracy  
Medycyna estetyczna  
Jednostki chorobowe  
Lokalizacja  
Cennik  
Kontakt  
Praca  

Adres:

ul. Kościuszki 41
05-080 Izabelin

Dojazd >>

Godziny przyjęć gabinetu medycyny estetycznej :

czwartek, piątek 16:00 - 20:00
sobota 11:00 - 18:00

Kontakt: +48 600 223 632


Terapia Botoxem  
Wypełnianie zmarszczek  
Powiększanie ust  
Mezoterapia  
Leczenie nadpotliwości  

Leczenie nadpotliwości

   Nadpotliwość
jest często zmorą wielu osób. Pojawiające się krępujące plamy na odzieży podczas publicznych wystąpień, wiecznie spocone dłonie podczas przywitania to tylko przykłady krępujących sytuacji... Można temu skutecznie zapobiec stosując Botox.

   
Botox to nazwa handlowa oczyszczonej postaci toksyny botulinowej, produkowanej przez bakterie. Toxyna botulinowa występuje także pod nazwą Dysport.


    Działanie Botoxu
Botox blokuje przechodzenie bodźców z nerwów do gruczołów odpowiedzialnych za wydzielanie potu. Wstrzyknięcie niewielkiej dawki leku we wczesniej precyzyjnie oznaczone okolice zapobiega wydzielaniu potu. Skutecznie zwalcza nadpotliwość pach, stóp i rąk.


    Na czym polega leczenie?
Botox jest wstrzykiwany przy użyciu jednorazowej strzykawki zaopatrzonej w bardzo cienką igłę. Małą ilość preparatu Botox  bardzo precyzyjnie wstrzykuje się we wcześniej wymapowane miejsca. Ból związany z zabiegiem można łagodzić preparatami znieczulającymi.

 

    Jak długo utrzymuje się efekt?
Efekt leczenia tym preparatem jest przemijający. Utrzymuje się przez 6-9 miesięcy. Pacjent ma szansę sam ocenić efekt terapii i regularnie ją powtarzać. Efekt leczenia zanika stopniowo. Wstrzyknięcie należy wykonywać 2-3- krotnie w ciągu roku. Po kolejnych zabiegach czas utrzymywania się efektów leczenia wydłuża się, co wiąże się ze zmniejszeniem częstotliwości kolejnych wstrzyknięć, bez zmniejszenia skuteczności terapii.


    Czy leczenie preparatem Botox jest bezpieczne?
Stosowanie Botoxu charakteryzuje się dużym bezpieczeństwem. Preparat stosowany jest od kilkudziesięciu lat, w ponad 60 krajach, u pacjentów z wieloma problemami zdrowotnymi. Do najczęstszych działań niepożądanych należy przemijające zaczerwienienie i zasinienie w miejscu wstrzyknięcia.


    Czy Botox jest odpowiedni dla mnie?
Aby dowiedzieć się, czy możesz skutecznie zastosować Botox w leczeniu nadoptliwiści, skonsultuj się z doświadczonym lekarzem, który pomoże Ci wybrać optymalny sposób terapii.

 

Zapraszam


 

 

 

 

Pliki do pobrania:

e-TarNet@2005